Datum narození / Date of birth: 15.5.2021

Matka / Mother: Thea el Felina mondo, CZ

Otec / Father: Dawson of Cats from Host, CZ

Vrh / Litter:

2 kočky  (female) – Nala, Nimue

Nala – Zůstává s námi / Stays with us

Nimue – Volná / Available

 

Volný / Available = Žádný zájemce se zatím nevyjádřil nebo neozval, koťátko je volné k rezervaci. / There is nobody interested in this kitten yet. Kitten is available for reservation.
Zamluvený / Option = Zájemce uvedl, že má o kotě zájem, ale záloha zatím zaplacena nebyla, takže se nejedná o závaznou rezervaci. / Someone is interested in this kitten but cash advance wasn’t payed yet. So kitten is not reserved yet.
Rezervovaný / Reserved = Zájemce uhradil zálohu, takže kotě je rezervováno výhradně pro něj. / Interested person payed cash advance so kitten is reserved only for him.
Zůstává s námi / Stays with us = Vývoj kotěte se jeví jako slibný pro účely chovu, proto kotě zůstává s námi a čas ukáže, jestli z něj bude vhodný chovný jedinec. / Development of this kitten is very promising for breeding. That’s why kitten stays with us and probably will be our next breeding individual.
Prodaný / Sold = Koťátko již opustilo naši stanici s novými majiteli. / Kitty is already in new home with his new family.