Vítejte na stránkách chovné stanice Mainských mývalích koček Cats from Host, CZ. Jsme malá chovatelská stanice, která se nachází poblíž Olomouce, ve vesnici s názvem Hostkovice.

Jak to všechno začalo?

Naši chovatelskou vášeň zažehla kočička Carmen, kterou můžeme nazývat zakladatelkou této stanice. K ní se jako spoluzakladatelka přidala Kiera, naše v pořadí druhá Mainská mývalí kočička. Více informací o těchto dvou kráskách (a i ostatních členech stanice) naleznete v sekci Kočky.

Kdo jsme?

Jsme malá chovná stanice, která vychovává své kočičky s láskou a péčí. Naše chovatelská rodina se skládá z maminky Dany, tatínka Alexandra, dcery Elišky a syna Saši. Jsme milovníci zvířat obecně, ne jen chovných kočiček. Proto naši rodinku doplňují i 3 „obyčejné“ kočky – Běla, Plesňa a Emil (Titík) a 2 fenky – Bonnie a Stacy. Pro naše miláčky se snažíme dělat vše nejlepší, od krmení, přes kartáčování, vitamíny, až po příjemnou atmosféru domova. Chceme, aby u nás měla každá kočička své místo, kam se může schovat, když nechce být rušena. Staráme se o to, aby kočičky nebyly ve stresu a měly vše, co k životu potřebují, a ještě víc.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme 🙂

 

Důležité informace k pořízení našich koťátek naleznete v sekci „Důležité“

 

 

20161022_163603