Konečně i v Olomouci!

Jedná se o službu hlídání koček u Vás doma. Jedete-li na dovolenou, pracovní cestu, nebo musíte do nemocnice, v době Vaší nepřítomnosti se o kočku postaráme my!
Catsitterka (chůva pro kočky) bude v předem stanovené době docházet k Vám domů a o kočičku se postará.

Sami si zvolíte, jak dlouho bude návštěva trvat, od 30 minut za den, přes 2 krát 90 minut za den až po přespání s kočičkou, tedy hlídání přes noc.

Proč zrovna hlídání u Vás doma? Proč nemůže kočka do hotelu nebo k chůvě domů?
Každý, kdo alespoň trošku zná kočky ví, že jsou to velmi citlivá zvířata. Kočka má ráda své teritorium, svůj domov. Převezete-li kočku na pár dní k někomu na hlídání, kočka bude ve většině případů nervózní, ve stresu, může přestat přijímat krmení i vodu a může být agresivní. Krátkodobá změna prostředí kočkám prostě nedělá moc dobře. V případě této služby to ale nehrozí. Kočka zůstává ve svém přirozeném prostředí, kde je zvyklá, a dochází za ní catsitterka, která se postará, aby kočičce nic nechybělo. Catsitterka se s kočičkou seznámí ještě před začátkem hlídání, při úvodní schůzce, takže pak pro kočku nebude úplně cizím člověkem.

Jak probíhá každá návštěva?
Součástí každé návštěvy je umytí misek na krmení a vodu, výměna vody, doplnění granulí a masa nebo konzervy, vyčištění kočičího WC, případné podání léků (pokud kočka nějaké pravidelně dostává), hraní a mazlení s kočkou (většina času), foto a video dokumentace z hlídání, kterou Vám catsitterka každý den posílá na předem domluvený kontakt i se Zprávou z hlídání (tedy jak návštěva proběhla).

Popis jednotlivých služeb i jejich ceník najdete v dalších záložkách 🙂

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi na vše odpovíme!

Těšíme se na spolupráci s Vámi a Vašimi mazlíčky!

 

* Tato služba nespadá pod chovatelskou stanici Cats from Host. Jedná se o spřátelené společnosti, nikoli o nadřazenou a podřazenou.